Apie mentorystę

Smagu, kad domitės galimybe būti „Tapk auGalingas“ mentoriumi (-e)!

  1. Mentoriai mūsų iššūkyje suteikia pagalbą dalyviams augalinės mitybos klausimais. Bendrauti su dalyviais galima privačiai (jei to nori dalyvis) arba bendroje Facebook grupėje. Mentoriai turėtų pagrinde maitintis augaliniu maistu ir žinoti tokios mitybos pagrindus bei privalumus. Nesijaudinkite, prieš pradedant būsite apmokytas (-a), tad visko iškart žinoti neprivalote.
  2. Atkreipkite dėmesį, jog būdamas (-a) mentoriu (-e), Jūs įsipareigojate visą mėnesį globoti sau priskirtus dalyvius ir neilgiau nei per 24 valandas atsakyti į jų klausimus. (Jei manote, kad atsakyti gali užtrukti ilgiau, būtinai įspėkite apie tai savo dalyvius). Kuruojamų dalyvių skaičių galėsite pasirinkti pats (-i), bet atminkite, kad kai kurie „Tapk auGalingas“ dalyviai yra labai aktyvūs, o kai kuriems visai nereikia pagalbos. Net jei dalyvis nesikreipia į Jus arba neatsako į Jūsų pranešimus, vis tiek turėtumėte išsiųsti jam bent tris trumpus laiškus iššūkio eigoje (visa reikalinga informacija bus pateikta).
  3. Jei nuspręsite atsipūsti nuo mentorystės, pavyzdžiui, dėl atostogų ar kasdienio skubėjimo, arba norėsite nustoti mentoriauti, iš anksto susisiekite su mentorių koordinatoriumi.
  4. Norime, jog mentorius būtų palaikantis, lengvai prieinamas. „Tapk auGalingas“ iššūkyje svarbiausia yra dalyvauti, o ne tobulai jį įvykdyti, net jei tai tik vieną mėnesį sumažins gyvūninės kilmės produktų vartojimą. 
  5. Tikimės, jog visa Jūsų pateikiama informacija bus moksliškai pagrįsta, neišgalvota. Jei nebūsite tikri dėl dalyviams iškilusių klausimų, galėsite kreiptis į kitus mentorius mūsų vidinėje grupėje.
  6. „Tapk auGalingas“ yra prieš diskriminaciją dėl lyties, rasės, amžiaus, religijos ar seksualinės orientacijos. Norime, kad mūsų komandą burtų tolerantiški ir draugiški nariai.

Sutinku su šiomis taisyklėmis *

Registracija tapti mentoriumi

info@tapkaugalingas.lt

Privatumo politika

DUK